Doprava zdarma od 1500,-

Search
Close this search box.

Kvalita – příroda je naším vzorem

Kvalita – příroda je naším vzorem

Člověk se odjakživa obrací k přírodě, potřebuje-li vyrovnat deficity nebo šetrným způsobem zmírnit lehké obtíže. Dnes jsou pozitivní účinky přírodních substancí na naše zdraví již vědecky dokázány.

Naše doplňky stravy se proto skládají z přírodních nebo přírodně identických složek. Těmi jsou životně důležité látky jako vitaminy, minerály, enzymy, nenasycené mastné kyseliny nebo sekundární rostlinné látky, které běžně každodenně přijímáme s jídlem. I naše kosmetika a medicínské produkty určené k podpůrné léčbě při nachlazení jsou přírodního původu.

Vedle zdravé porce Wellness je uvnitř vždy i kvalita.

Složení každého z produktů se zakládá na aktuálních vědeckých poznatcích. Mnoho z našich substancí se získává složitými procesy z přírodních zdrojů. Speciální kombinace látek zajišťuje jejich dobrou vstřebatelnost.

Přísné kontroly, od získávání suroviny po hotový produkt, zaručují vyvážený obsah živin a životně důležitých látek v nejvyšší kvalitě. Všechna uvedená dávkování vychází z doporučení lékařů, nutričních specialistů a zdravotnických orgánů.