Doprava zdarma od 1500,-

Search
Close this search box.

Naše filozofie – Balance your life

Balance your life. My Vás v tom podpoříme!

Považujeme se za partnera a kouče pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví. Zdraví je základem tělesné a duševní pohody, vitality a kvality života. Protože se zdraví stává čím dál více naší „soukromou záležitostí“, převzali jsme odpovědnost za svou životní pohodu do vlastních rukou.

Nejvyšším cílem je tělesná, duševní a duchovní rovnováha. Ačkoli se povědomí o zdravém životním stylu mezi lidmi v poslední době zvýšilo, neodráží se to bohužel vždy v našem každodenním chování.

Jak často zapomínáme na svá dobrá předsevzetí o zdravém životním stylu jen pro to, že jsme ve stresu nebo nemáme čas. Rodina, práce, domácnost, ale i volný čas vyžadují hodně energie a kladou vysoké požadavky na naše tělo. Aktuální studie dokládají, že stres, okolní vlivy, nezdravý životní styl, nemoci i nevyvážená strava mohou vést k projevům nedostatku důležitých živin.

Nabízíme obsáhlý program podpory zdraví pro všechny, kteří chtějí zdraví své i své rodiny vzít do vlastních rukou. Při přetrvávajících obtížích je však návštěva lékaře vždy nezbytná.