Doprava zdarma od 1500,-

Search
Close this search box.

O společnosti

Naše jméno je naším programem.

Tři dobré důvody, které z nás činí Vašeho silného partnera: nápady, poradenství a podpora.*

MED TRUST založili v roce 1997 Silvia a Werner Trenkerovi a v posledních 20 letech se společnost rozrostla do 70 zemí po celém světě. Hlavní sídlo našeho rodinného podniku se nachází ve městečku Marz v regionu Burgenland, v Rakousku. Zvláštní pozornost patří naší značce Wellion. Právě s touto značkou jsme se celosvětově etablovali jako rakouský výrobce medicínských produktů a in-vitro-diagnostiky pro různorodé oblasti zdravotnictví, především pro léčbu diabetu.

Velmi nás těší, že jsme považování za kompetentního a spolehlivého, díky inovacím neustále se rozvíjejícího partnera. Náš nárok na kontinuitu, serióznost, férovost a udržitelnost se odráží v našich prvotřídních poradenských a servisních službách i v našich produktech.

Možná právě proto jsme obdrželi již několik ocenění, například: Burgenländischer Innovationspreis 2016 (kategorie „KMU“ pro „WellionMobil“), 2. místo v soutěži „Austrian Leading Companies 2010“ (v žebříčku Burgenland kategorie „Goldener Mittelbau“) a umístění mezi Top 20 ve STEP Award 2011. (Více najdete na www.medtrust.at.)

*Nejvyšší kvalita je u nás samozřejmostí.Naše jméno je naším programem.

Tři dobré důvody, které z nás činí Vašeho silného partnera: nápady, poradenství a podpora.*